STEM-Junior

Course

Курс "Ранній розвиток"

Вік учнів: 3-4 роки

Тривалість заняття: 45 хвилин

Опис:

Маленькі чомучки протягом дня ставлять понад 300 запитань. Їх цікавить все і навіть трішки більше, адже щодня вони роблять свої перші відкриття.

Курс «Ранній розвиток» призначений для наймолодших дослідників та дослідниць. На заняттях діти знаходять відповіді на всі свої запитання, вчаться поєднувати цеглинки LEGO Duplo та конструюють свої перші моделі. Вигадуючи веселі ігри із сконструйованими моделями, діти взаємодіють з однолітками, розвивають мовлення й дрібну моторику. А також набувають початкових уявлень про колір, величину, форму предметів.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу учні та учениці навчаться розрізняти поняття «розмір», «форма», «колір», «кількість» та «просторове розташування предметів» (ліво-право, верх-низ). У дітей з’явиться інтерес до взаємодії з однолітками. Учні та учениці якісно розвинуть дрібну моторику, поповнять словниковий запас, а також навчаться самостійності.

Course

Курс "Наука про світ"

Вік учнів: 4-5 років

Тривалість заняття: 1 година

Опис:

Як літак піднімається в небо? Для чого потрібні фонтани? Чим займається IT-медик? Безліч запитань від юних дослідників та дослідниць чекають на відповіді.

Курс «Наука про світ» створено для дітей, які активно пізнають світ, ставлять безмежну кількість запитань та хочуть все знати. Під час занять курсу учні та учениці отримують нові знання про природу, нашу планету, облаштування сучасного міста, розмаїття професій. Конструюють яскраві моделі з LEGO Systems, досліджують їх та навчаються граючи.

Яких результатів досягаємо:

Під час занять учні та учениці сконструюють мікроскоп та моделі улюблених тварин, створять архітектурний проєкт міста.
У процесі гри та конструювання діти розширять власний світогляд, розвинуть логічне мислення, опанують математичні поняття «кількість», «лічба», «простір», «час». Навчаться узагальнювати, порівнювати та групувати предмети. Оволодіють уявленнями про природу і культуру Землі, особливості різних професій. А також навчаться висловлювати власну думку та розвинуть комунікативні навички.

Course

Курс "Цікава інженерія"

Вік учнів: 5-6 років

Тривалість заняття: 1 година

Опис:

Сконструювати власний літак, ракету чи хмарочос, що перевершить Бурдж Халіфа – під силу кожному допитливому легомайстру та легомайстрині.

Курс «Цікава інженерія» допоможе здійснити дитячу LEGO-мрію. Юні інженери та інженерки на заняттях дізнаватимуться про технічні винаходи людства та їх вплив на майбутнє. Зрозуміють походження і роботу технічних пристроїв, які нас оточують (фотоапарат, пароплав, розвідний міст, баштовий кран). Діти конструюватимуть, різні види транспорту, космічні апарати, будівлі і споруди, проводитимуть експерименти та робитимуть прості узагальнення.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу учні та учениці розвинуть логічне та інженерне мислення, самостійність та креативність. Створять власні винаходи із деталей LEGO. Встановлять причинно-наслідкові зв’язки у оточуючому світі. Розвинуть уяву, вміння планувати свою роботу, визначати мету та досягати її.

Course

Курс "Підготовка до школи"

Вік учнів: 5-7 років

Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Опис:

Збираєтеся до першого класу? Перетворіть підготовку до школи в цікаву й захопливу гру!

Курс «Підготовка до школи» містить інтерактивні заняття з математики, логіки, комунікації, читання, підготовки руки до письма. Курс спрямований на полегшення адаптації дітей до шкільного навчання. З допомогою конструктора LEGO майбутні школярі та школярки знайомляться з буквами, вчаться рахувати, додавати та віднімати, розгадувати ребуси і кросворди.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу дошкільнята через гру з детелями LEGO навчаться рахувати, додавати та віднімати, читати по складах, оволодіють уявленнями про час, простір і геометричні фігури. Діти розвинуть кмітливість і мовлення, навчаться висловлювати власні думки та аргументувати їх. Підготуються до початку навчального процесу у школі.

Course

Курс "Початкова механіка"

Вік учнів: 5,5-7 років

Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Опис:

Як працює карусель? Що таке кривошипний та храповий механізми? Чим відрізняється зубчасте колесо від звичайного?

Курс «Початкова механіка» легко та цікаво допомагає зрозуміти юним дослідникам та дослідницям прості закономірності облаштування світу та знайомить із механізмами, які існують у реальному житті.

Конструюючи прототипи механізмів з конструктора LEGO учні та учениці дізнаються про види механічного руху, типи передач, встановлюють зв’язки між причинами і наслідками щоденних явищ.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу діти зрозуміють принцип дії простих механізмів, таких як: шестерня, колесо, вісь, блок, важіль тощо. Дізнаються принцип роботи передач: зубчастої, ремінної, черв’ячної, рейкової та де використовують кривошипний та храповий механізми. Розвинуть дрібну моторику рук та збільшать технічний словниковий запас. Навчаться аналізувати інформацію, прогнозувати результати досліджень, розвинуть вміння працювати в команді.

Course

Курс «Програмування та англійська мова»

Вік учнів: 4-5 років

Тривалість заняття: 1 година

Опис:

Опанувати англійську мову означає бути підготовленим до майбутнього. А вчити англійську потрібно обов’язково цікаво!

Курс «Програмування та англійська мова» допоможе маленьким дослідникам та дослідницям оволодіти початковими навичками англомовного спілкування за допомогою додатку Scratch Junior. Програма курсу розроблена для дітей, які тільки розпочинають вивчати іноземну мову.

Засвоєння англійської мови відбувається одночасно із вивченням основ програмування у середовищі Scratch Junior. Діти закріплюють нові мовленнєві навички під час створення власних інтерактивних історій, ігор на планшеті, проектів у графічному редакторі.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу учні та учениці познайомляться із англійською мовою, що полегшить процес здобуття знань у майбутньому. У цікавій ігровій формі оволодіють базовими навичками програмування у візуальному середовищі Scratch Junior.
А також поповнять словниковий запас, розвинуть комунікаційні навички та знайдуть нових друзів.