STEM JUNIOR

stem
junior
3-6 років

Основні курси

Ранній розвиток

Вік дітей: 3-4 роки

Що вивчаємо:

Курс призначений для наймолодших учнів, які тільки-но починають досліджувати світ і роблять перші відкриття. Малюки знайомляться з деталями, вчаться поєднувати цеглинки та створювати найпростіші моделі споруд, тварин, різних видів транспорту та казкових персонажів.

Яких результатів досягаємо:

Вигадуючи веселі ігри із зібраними моделями, діти взаємодіють з однолітками, розвивають мовлення й дрібну моторику, легко адаптуються до колективу та набувають початкових уявлень про колір, величину, форму предметів із найближчого довкілля.

Наука про світ

Вік дітей: 4-5 років

Що вивчаємо:

Курс створено для дітей, які активно пізнають світ, ставлять безмежну кількість питань і шукають на них відповіді. На заняттях маленькі учні отримують нові знання про природу і культуру нашої планети, розмаїття людських професій, архітектуру сучасного міста, створюють яскраві моделі, досліджують їх та радіють успіху.

Яких результатів досягаємо:

У процесі гри та конструювання, діти розширюють власний світогляд, розвивають логічне мислення, оволодівають математичними поняттями про кількість, лічбу, простір та час, закріплюють навички спілкування з однолітками.

Цікава інженерія

Вік дітей: 5-6 років

Що вивчаємо:

Цей курс розроблено для допитливих легомайстрів, що прагнуть дізнатись про технічні досягнення людства та походження оточуючих нас речей. Учні залюбки конструюють пристрої, різні види транспорту, космічні апарати, будівлі і споруди, проводять експерименти та роблять прості узагальнення.

Яких результатів досягаємо:

Заняття з курсу сприяють розвитку логічного та інженерного мислення, самостійності та креативності. Отримані знання та вміння нададуть дітям впевненості у власних силах та допоможуть створювати свої неповторні винаходи із деталей LEGO.

Початкова механіка

Вік дітей: 6-7 років

Що вивчаємо:

Кожне заняття — це знайомство з однією з машин, яку можна побачити в повсякденному житті. Учні дізнаються, як працюють ліфт, карусель чи баштовий кран, як кермо рухає автомобілем тощо. Разом вони збирають прототипи з конструктора LEGO й досліджують роботу механізмів.

Яких результатів досягаємо:

Через гру діти засвоюють важливі закони фізики з розділу механіки й активно обговорюють моделі, розвиваючи мовлення та вміння працювати в команді.

Додаткові курси

Підготовка до школи

Вік дітей: 5-7 років

Що вивчаємо:

Це курс для майбутніх першокласників, що включає захопливі заняття з математики, логіки, комунікації, навчання читання, підготовки руки до письма. Він спрямований на полегшення адаптації до шкільного навчання. Відвідуючи курс, діти зрозуміють закони облаштування всесвіту, відкриють таємниці шкільного приладдя, потраплять у різні історичні часи, спробують себе у ролі фахівців різних професій.

Яких результатів досягаємо:

Через гру з деталями LEGO діти знайомляться з буквами й цифрами, розгадують ребуси та головоломки, розвивають кмітливість і мовлення, вчаться висловлювати власні думки та аргументувати їх. Здобуті учнями знання засвоюються просто і легко переносяться у звичайне життя.

Підпишіться і слідкуйте за нашими
новинами в соціальних мережах